SIŁOWNIA


 
 
   
   

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś mógł spełnić tu swoje marzenia dotyczące kształtowania sylwetki oraz poprawy wydolności Twojego organizmu. Możliwość skorzystania z różnorodnej oferty programów treningowych pozwala dostosować charakter wysiłku do potrzeb i możliwości osób początkujących, jak również zaawansowanych w treningu.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne bieżnie, maszyny eliptyczne, stepery oraz rowery stacjonarne. Wszystkie urządzenia wyposażone są w monitory LCD, które pozwolą Ci śledzić ulubione programy telewizyjne w czasie pokonywania kolejnych kilometrów.

Doskonale wyposażona sekcja kardio umożliwia trening kondycyjny na najwyzszym poziomie. Nowoczesne maszyny do ćwiczeń kształtujących wydolność fizyczną pozwalają na dobranie takich parametrów wysiłkowych, które w optymalny sposób wpłyną na poprawę Twojej kondycji fizycznej.

Jeżeli natomiast chcesz pracować nad swoją sylwetką, proponujemy Ci ćwiczenia z obciążeniem. Dzięki specjalnym maszynom będziesz mógł kształtować poszczególne grupy mięśni, a w efekcie wyrzeźbisz sylwetkę o jakiej marzysz.

Oddajemy do Twojej dyspozycji następujęce maszyny treningowe:

Trenażer S770

 
 
   
   

Trenażer całego ciała S770 stanowi w zasadzie połączenie wszystkich urządzeń aerobowych (zaczynając od steppera poprzez maszynę eliptyczną, bieżnię, a na ergometrze wioślarskim kończąc) z maszynami izotonicznymi. Jak żadna inna maszyna aerobowa dostępna obecnie na rynku, potrafi zapewnić trening dużych grup mięśniowych jednocześnie nie zapominając o małych wewnętrznych mięśniach, które często są pomijane podczas treningu.

S770 jest idealnym urządzeniem dla kobiet, ponieważ oprócz zalet treningu kardio, zapewnia w wystarczającym stopniu trening izotoniczny takich grup mięśniowych jak: pośladki, przywodziciele uda, czworogłowy i dwugłowy uda oraz mięśnie kręgosłupa i górnej części ciała.

 


Bieżnia T670

 
 
   
   

Bieżnia T670 zasilana jest przez nowoczesny Eco-Power, który dostarcza wrażenia niesamowitej płynności ruchu. Bieżnia posiada wbudowany system nadmuchu powietrza, 9 programów treningowych, fitness test . Nowe urządzenia serii extreme posiadają wbudowany trzy stopniowy system nadmuchu powietrza, który nie tylko chłodzi ćwiczącego, ale także doskonale symuluje naturalne warunki biegu, czy jazdy na rowerze.

Silniki Intelli Drive Eco-Powr to zupełna nowość w branży fitness. Zastosowana w nich najnowocześniejsza technologia oraz rodzaj użytych materiałów umożliwił ponad 30% wzrost sprawności w porównaniu do większości obecnie stosowanych silników prądu zmiennego (AC) i prądu stałego (DC). Zwiększona sprawność to przede wszystkim oszczędność prądu zużywanego do napędzania bieżni. Z kolei oszczędność prądu to dbałość o środowisko naturalne i mniejsze wydatki na energię elektryczną. Trwałość i bezawaryjność to następna cecha silników Eco-Powr. Producent jest tak pewny ich niezawodności, że udziela na nie aż 20 letniej gwarancji.

Całkowicie nowy system amoryzacji płyty automatycznie dostosowuje się do wagi ćwiczącego oraz jest tak skonstruowany, że nie traci sprawności wraz z upływem czasu.

Bieżnie mają elastyczną powierzchnię do biegu, która oszczędza Państwa stawy oraz dysponują wieloma funkcjami. Na tych urządzeniach pracują te partie ciała, które wzmacniane są podczas klasycznego biegu. Co więcej mogą Państwo trening dostosować do własnych wymagań, na przykład unosząc powierzchnię do biegu (do 15%), czy też zwiększając prędkość.


Maszyna eliptyczna E8300

 
 
   
   

W pełni profesjonalna klubowa maszyna eliptyczna o napędzie generatorowym. Ten niewymagający zewnętrznego zasilania system napędu zapewnia wyjątkowo cichą i płynną pracę urządzenia, bez niepotrzebnego zużywania energii elektrycznej. Funkcja zmiennej długości kroku pozwala dostosować urządzenie zarówno do wysokich jak i niskich klientów klubu. Całość sterowana jest z przełączników umieszczonych w ramionach eliptyka, umożliwiając zmianę obciążenia i długości kroku bez przerywania ćwiczeń. Maszyna posiada wbudowany 3-stopniowy nadmuch powietrza.

Eliptyki gwarantują efektywny trening niemal wszystkich partii mięśni naszego ciała. Dzięki nim wzmocnimy i wymodelujemy nie tylko mięśnie ud, pośladków i łydek ale także mięśnie klatki piersiowej, ramion i pleców. Trening na orbitreku to także mniejsze obciążenia dla stawów dzięki eliptycznemu przebiegowi ruchu. Crosstrainer jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających sposobu na kompleksowy trening aerobowy w zaciszu własnego domu. Ważnym parametrem trenażera eliptycznego jest ciężar koła zamachowego, im jest ono cięższe tym płynniejszej jazdy możemy się spodziewać. W orbitrekach występują dwa systemy oporu: magnetyczny oraz elektromagnetyczny. W pierwszym przypadku siła hamowania jest zależna od odległości magnesu od koła zamachowego. Opór elektromagnetyczny jest sterowany elektrycznie / mocowo. W wielu orbitrekach występują specjalne programy treningowe które symulują różnego rodzaju wysiłek m.in. sprint czy interwały. Korzystając z programów treningowych wybieramy pożądany poziom trudności i rozpoczynamy trening a modyfikacją jego parametrów zajmuje się już komputer umożliwiając nam poświęcenie całej uwagi na trening.

 

X-Trainer

 
 
   
   

X-Trainer jest całkowicie nowatorskim rozwiązaniem. Połączenie roweru półleżącego z ruchomymi ramionami, stało się prawdziwym hitem na rynku światowym. XT-20 idealnie uzupełnia trening na popularnym wśród klientów rowerze półleżącym o trening na górne partie ciała . Ramiona górne mogą pracować zarówno w kierunku "od siebie" ćwicząc mięśnie klatki piersiowej i ramion, jak i w kierunku "do siebie" ćwicząc mięśnie grzbietu i ramion. Urządzenie stanowi idealną propozycję dla wszystkich, którzy nie ćwiczą na maszynach izotonicznych i szukają alternatywy do kształtowania górnej partii ciała. X-Trainer został wielokrotnie doceniony przez niezależnych ekspertów branżowych, zdobywając wiele nagród i wyróżnień.


Stepper 7100

 
 
   
   

Podobnie jak większość klubowych urządzeń firmy Sports ART- także steper 7100 posiada unikatowy napęd generatorowy. Poza funkcją zasilania ten nowoczesny system zapewnia płynny przewidywalny opór eliminując jednocześnie wiele problemów serwisowych związanych z innymi systemami zasilania.

Samopoziomujące stopnie zwiększają komfort ćwiczenia i wraz z dodatkowymi poręczami bocznymi stabilizują sylwetkę ćwiczącego w prawidłowej pozycji.

Liczne wbudowane programy treningowe oraz przejrzysty, intuicyjny pulpit sterowniczy stanowią uzupełnienie wręcz modelowego przykładu stepera.


 

 

Rower C53R i Rower 5003

 
 
   
   

Prezentowany rower to flagowy model roweru półleżącego firmy SportsArt. Tak jak wszystkie ostatnie urządzenia produkowane przez SportsArt, także C53R został zbudowany według technologii U-FIT. Zastosowano w nim najnowszą generację napędu generatorowego znanego z wcześniejszych modeli firmy. Obecnie napęd jest jeszcze płynniejszy i cichszy niż dotychczas.

Wygodne poręcze boczne oraz regulacja pionowa i pozioma siedziska umożliwiają zajęcie bardzo wygodnej pozycji przez ćwiczącego.

Dodatkowym atutem jest bardzo rozbudowana elektronika (8 programów oraz Fit-Test) oraz 3-sekcyjny nawiew powietrza.

 

 

 

 

Ergometr Concept II

 
 
   
   

Ergometr Concept II Indoor Rower od długiego czasu uznany jest za najlepszy na świecie ergometr wioślarski.Unikalna konstrukcja ergometru uznana przez wszystkich, od przypadkowego użytkownika do profesjonalnego sportowca, doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie twoich nóg, pleców, barków, pośladków, ramion i brzucha wraz z poprawą pracy układu krążenia i oddychania. Zastosowany w ergometrze opór powietrzny stanowi interakcyjny regulator obciążenia dajac możliwość wykorzystania ergometru przez szerokie grono użytkowników bez względu na płeć, wiek, oraz wytrenowanie.

Ergometr cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i trwałością zapewniającą możliwość ciągłego treningu, jak to ma miejsce w fitness klubach, siłowniach, ośrodkach odnowy biologicznej. Kluczem do utrzymania efektywnego programu ćwiczenia jest możliwość kontrolowania efektów swojej pracy na bieżąco. Monitor elektroniczny pokazuje chwilowe zmiany mierzonych wielkości jak tempo, dystans, praca, moc, czas. Od ciebie zależy czy będziesz wiczył w swoim tempie, czy dostosujesz swój trening do wstępnie wprowadzonego programu. Monitor elektroniczny pozwala również na odczyt po zakończeniu treningu parametrów mierzonych i rejestrowanych w czasie treningu.

 

SPRZĘT IZOTONICZNY przeznaczony do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni. Systematyczny trening na urządzeniach do ćwiczeń siłowych poprawia ogólną sprawność organizmu, zapobiega wadom postawy oraz zmniejsza dolegliwości związane z aparatem ruchu. Dzięki nowej gamie sprzetu izotonicznego z Firmy Sportsart dopracują państwo swoją sylwetkę do perfekcji.

   

 


     
 
Projekty Unijne:
 
     
 
Akceptujemy karty rabatowe:
 


     
 
Sponsorujemy:
 
 
     
 
Grafik aerobicu:
 
     
     
   
         
   
   
Copyright © Fitnessgym Wellness, 2011 All Rights Reserved